W poniższej kategorii znajdą Państwo filtry wymienne PM2,5 do masek antysmogowych bawełnianych.

Dzięki przemyślanej konstrukcji budowy maseczek antysmogowych, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zamienniki do praktycznie każdego elementu. W przypadku zużycia filtra lub uszkodzenia zaworu nie ma potrzeby kupowania kolejnej maski. W filtrach zastosowana została technologia aktywnego węgla. Oprócz pyłów PM2.5 oraz PM10, filtry zatrzymują także: pyłki roślin, kurz, naskórek zwierząt, pył węglowy, spaliny, dym papierosowy oraz wiele innych zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu, a także bakterie i wirusy.

Filtry antysmogowe PM2.5 do masek bawełnianych

Filtry do masek PM2.5 - 10 sztuk Filtry do masek PM2.5 - 10 sztuk
Producent: Bodu-Med
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
szt.
zobacz więcej
Filtry do masek PM2.5 - 20 szt. Filtry do masek PM2.5 - 20 szt.
Producent: Bodu-Med
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
szt.
zobacz więcej
Filtry do masek PM2.5 - 50 sztuk Filtry do masek PM2.5 - 50 sztuk
Producent: Bodu-Med
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
szt.
zobacz więcej
Filtry do masek PM2.5 - 100 sztuk Filtry do masek PM2.5 - 100 sztuk
Producent: Bodu-Med
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
szt.
zobacz więcej

Jak dbać o filtr do maseczki antysmogowej i co jaki czas należy go wymieniać?

Ze względu na epidemię zalecana jest wymiana filtra co ok. 8 godzin użytkowania. Należy przy tym pamiętać, że czas ten jest również uzależniony od poziomu zanieczyszczenia powietrza oraz intensywności użytkowania. Jeśli np. biegasz w masce, Twoje zapotrzebowanie na tlen jest większe, co skraca czas bezpiecznej eksploatacji.

Wymiana filtra odbywa się w sposób wyjątkowo prosty, poprzez umieszczenie nowego wkładu w kieszonce wewnątrz maski. Prosimy pamiętać, że odpowiednio systematyczna wymiana filtrów gwarantuje najwyższą skuteczność izolacji zanieczyszczeń oraz bezpieczeństwo użytkownika.

Pamiętaj również o tym, aby maseczkę wraz z filtrem dezynfekować każdorazowo po użyciu korzystając z dedykowanego preparatu. Czynność ta pozwoli w bezpieczny sposób usunąć ewentualne bakterie i wirusy. Maseczkę po użyciu i zdezynfekowaniu należy pozostawić w miejscu, które będzie sprzyjało odparowaniu preparatu i usunięciu wilgoci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl