Certyfikowane maseczki medyczne, maski z filtrem KN95, FFP2 i FFP3 realnie zmniejszają ryzyko zachorowania na COVID-19.

Maski z tej kategorii rekomendowane są przez Ministerstwo Zdrowia jako najskuteczniejsze w ograniczaniu rozprzestrzeniania się pandemii.

Maseczki ochronne KN95, FFP2, FFP3 spełniają wymagania normy EN 149:2001 + A1:2009 i mają za zadanie ochronę użytkownika przed pyłami (w tym przed smogiem), dymami, aerozolami substancji ciekłych oraz wirusami i bakteriami. 

Maseczki medyczne KN95 spełniają wymagania normy EN:14683:2019, są zgłoszone do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych i Środków Biobójczych. Ten rodzaj masek jest szczególnie rekomendowany ze względu na udokumentowane działanie antywirusowe. Maseczki posiadają europejskie badania Intertek oraz deklaracje zgodności CE z dyrektywą wyrobów medycznych 93/42/EEC. Potwierdzona filtracja bakteryjna BFE dla tych masek to ≥98%. 

Maseczki ochronne z filtrem KN95 lub FFP2 wychwytują z powietrza ponad 95% cząsteczek, o wielkości do 0,3 mikrona, a maseczki z filtrem FFP3 ponad 99%.

W ofercie posiadamy tylko sprawdzone i legalne produkty z autentycznym certyfikatem, oznaczone CE wraz z numerem Jednostki Certyfikującej (np. CE 1463).

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zalety maseczek ochronnych i medycznych z filtrem KN95, FFP2, FFP3: 

  • maseczki łatwo dopasowują się do kształtu twarzy i po nałożeniu idealnie do niej przylegają.
  • maseczki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów o bardzo gęstym splocie, który nie przepuszcza pyłu oraz pary wodnej, w tym również bakterii i wirusów.
  • maseczki są wygodniejsze w noszeniu niż większość wielorazowych maseczek bawełnianych i skuteczniejsza niż niebieskie jednorazówki.
  • wychwytują z powietrza ponad 95% zanieczyszczeń, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa.
  • mogą być używana bez przerw nawet przez 8 godzin.

Prosimy pamiętać, aby maseczkę wraz z filtrem dezynfekować każdorazowo po użyciu korzystając z dedykowanego płynu do dezynfekcji. Czynność ta pozwoli w bezpieczny sposób usunąć ewentualne bakterie i wirusy. Maseczkę po użyciu i zdezynfekowaniu należy pozostawić w miejscu, które będzie sprzyjało odparowaniu preparatu i usunięciu wilgoci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl