Seria antysmogowych masek bawełnianych została zaprojektowana z myślą o osobach potrzebujących codziennej ochrony przed zanieczyszczeniem powietrza, smogiem, wirusami i bakteriami. Zaopatrzenie się w maseczkę antysmogową to prosty, a zarazem skuteczny sposób, aby uniknąć wdychania wraz z powietrzem zanieczyszczeń i patogenów - również wirusów.

Maski antysmogowe sprawdzają się idealnie w drodze do pracy, szkoły czy zwykłego przemieszczania się po mieście. Najwyższej jakości pięciowarstwowe filtry dbają o odpowiednie filtrowanie pyłów PM2.5 oraz PM10.

Materiał w kontakcie ze skórą jest przyjemny i miękki, nie powoduje otarć. Trójwarstwowa struktura maski antysmogowej bawełnianej, usztywnia odpowiednio maskę. W połączeniu z ukrytym zaciskiem nosowym solidnie dopasowuje się do kształtu głowy i twarzy, zapewniając ochronę dróg oddechowych. Po jednej stronie został zamontowany zaworek, który umożliwia łatwe oddychanie oraz odprowadzanie wilgoci. Regulowanej długości gumki za uszy umożliwiają dopasowanie maski do praktycznie każdej twarzy.

Pamiętaj o tym, aby maseczkę wraz z filtrem dezynfekować każdorazowo po użyciu korzystając z dedykowanego preparatu. Czynność ta pozwoli w bezpieczny sposób usunąć ewentualne bakterie i wirusy. Maseczkę po użyciu i zdezynfekowaniu należy pozostawić w miejscu, które będzie sprzyjało odparowaniu preparatu i usunięciu wilgoci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl