W naszym sklepie oferujemy Państwu najwyższej jakości maski antysmogowe sportowe, które zapewnią bezpieczeństwo i ochronę podczas codziennych wyjść na miasto oraz przy uprawianiu aktywności fizycznej. Maseczki antysmogowe sprawdzają się idealnie w drodze do pracy, szkoły czy zwykłego przemieszczania się po ulicach miast. Nasze maski zostały zaprojektowane z myślą o ochronie przed szkodliwymi substancjami zawartymi w smogu. Pięciowarstwowa filtracja skutecznie wychwytuje pyły, dym, smog i inne zanieczyszczenia z wdychanego powietrza. Maski są wygodne nawet przy dłuższym korzystaniu dzięki elastycznym paskom umożliwiającym regulację oraz przyjemnemu w dotyku materiałowi.

Pięciowarstwowy wymienny filtr z węglem aktywnym znajdujący się wewnątrz maski zapewnia efektywną filtrację cząstek PM2,5 i PM10, a regulowanej długości rzep z tyłu głowy i zacisk nosowy idealne dopasowanie do twarzy.

To seria stworzona przede wszystkim z myślą o osobach aktywnych fizycznie oraz osobach, którym zależy na komforcie oddychania przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu ochrony. Maski sportowe nie są wyłącznie antysmogowymi maskami do biegania lub jazdy na rowerze. Tak samo skuteczne okażą się w trakcie codziennych czynności oraz ochronie użytkownika narażonego na kontakt ze smogiem, wirusami, bakteriami, alergenami oraz pyłami.

Maski antysmogowe z filtrem PM2.5 sportowe

Maska wielorazowa 3D z zaworkami Maska wielorazowa 3D z zaworkami
Producent: Bodu-Med
Cena:

19,99 zł

szt.
zobacz więcej
Maska wielorazowa 3D z zaworkiem Maska wielorazowa 3D z zaworkiem
Producent: Bodu-Med
Cena:

18,99 zł

szt.
zobacz więcej

Pamiętaj o tym, aby maseczkę wraz z filtrem dezynfekować każdorazowo po użyciu korzystając z dedykowanego płynu do dezynfekcji. Czynność ta pozwoli w bezpieczny sposób usunąć ewentualne bakterie i wirusy. Maseczkę po użyciu i zdezynfekowaniu należy pozostawić w miejscu, które będzie sprzyjało odparowaniu preparatu i usunięciu wilgoci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl