Najczęściej kupowane
Filtry do masek PM2.5 - 10 sztuk
Filtry do masek PM2.5 - 10 sztuk
9,99 zł
szt.
Maska antysmogowa czarna + filtr PM2.5
Maska antysmogowa czarna + filtr PM2.5
49,99 zł 29,99 zł
szt.

Maski antysmogowe i antywirusowe

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór maseczek antywirusowych i masek antysmogowych. Szybkie rozprzestrzenianie się COVID-19 i konieczność funkcjonowania wielu osób w warunkach podwyższonego ryzyka sprawia, że maseczki antywirusowe, np. z filtrem FFP2, są obecnie produktem pierwszej potrzeby. Certyfikowane maski z pewnego źródła, prawidłowo założone (zasłaniające usta i nos) i wymieniane z odpowiednią częstotliwością są skuteczną barierą ochronną przed znajdującymi się w powietrzu wirusami i drobnoustrojami. W naszym sklepie znajdą Państwo maseczki jednorazowe, z których korzystać można do 8 godzin oraz maski wielorazowe wyposażone w wymienne i zapewniające dodatkową ochronę filtry z węglem aktywnym.

Sklep z maskami antysmogowymi

Pandemia COVID-19 to niestety nie jedyne zagrożenie, przed którym należy się chronić. W okresie jesienno-zimowym, wraz ze spadkiem temperatur zjawisko smogu przybiera na sile. Smog nie tylko utrudnia oddychanie, ale jest również niebezpieczny dla organizmu człowieka i prowadzi do rozwoju licznych chorób. W maski antysmogowe powinny wyposażyć się zwłaszcza osoby, które spędzają czas na dworze np. spacerując z psem lub uprawiają inną aktywność fizyczną. Maski antysmogowe nie są wyłącznie maseczkami do biegania lub jazdy na rowerze. Tak samo skuteczne okażą się w ochronie użytkownika w trakcie wykonywania codziennych czynności.

Filtry wymienne do masek antysmogowych

W naszym sklepie dostępne są filtry wymienne przeznaczone do masek antysmogowych różnego rodzaju. W filtrach zastosowana została technologia aktywnego węgla oraz filtrująca warstwa meltblown. Oprócz smogu i pyłów PM 2,5 oraz PM 10, filtry zatrzymują także: pyłki roślin, alergeny, pył węglowy, spaliny, dym papierosowy oraz wiele innych zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu, a także bakterie i wirusy. Systematyczna wymiana filtrów gwarantuje najwyższą skuteczność izolacji zanieczyszczeń. Filtry wymienne oferowane są w zestawach po kilka lub kilkanaście sztuk. Im więcej, tym cena jest niższa i bardziej atrakcyjna. Ta zależność dotyczy również innych produktów w naszym sklepie np. masek z filtrem KN95, FFP2, FFP3.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl